Sajtótájékoztatóval és ünnepi kiadvánnyal köszöntötték pénteken a száz éve alapított, a TF-től elválaszthatatlan TFSE-t, a magyar sport egyik ikonikus egyetemi klubját.
Fővárosi, és Csörsz-nézőcsúcsot felállítva 1000 néző gyűlt össze szombat este a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban a TFSE–BEAC női élvonalbeli kosármeccsre.
Különleges kosárlabda-csemegének ígérkezik a szombati TFSE–ELTE BEAC Újbuda fővárosi rangadó, hiszen az egykori barátok ezúttal ellenfélként csapnak össze a női első osztályban – és akár meg is dőlhet a budapesti női NB I-es nézőcsúcs.
Ingyen sör és cheerleadershow is várja a szurkolókat szombaton a TFSE–BEAC női élvonalbeli kosárlabda-mérkőzésen, a belépés díjtalan.
Hazai pályán szenvedett vereséget a TFSE női kosárcsapata a DVTK ellen az NB I 7. fordulójának zárómeccsén.
A Szekszárd elleni párharc 2–0-s megnyerésével az ötödik helyen végzett a női élvonalbeli kosárlabda-bajnokság 2024–2025-ös idényében Hegedűs Péter edző együttese.
Az elődöntőben volt esélye Hegedűs Péter edző együttesének, a bronzmérkőzésen már nem.