Kiváló TF-es szereplés a fedett pályás atlétikai OB-n
2017. február 22.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

A hétvégén megrendezett 43. fedett pályás atlétikai bajnokságon rég nem látott sikereket értek el a TFSE atlétái. A TF- sportolók két bajnoki címet, egy bronzérmet és további értékes helyezéseket szereztek a BOK-csarnokban.

Két héttel ezelőtt 60 m-en (7.41 mp) fedett Eb-szintet futó Schmelcz Fanny, aki elsőéves edző hallgató, ezúttal csak távolugrásban indult, amit meg is nyert (620 cm).

Kiváló TF es szereplés a fedett pályás atlétikai OB-n (Schmelcz Fanny, Szalma László)

Schmelcz Fanny a dobogón (középen) és edzője: Szalma László

Nagy meglepetésre férfi 400 méteren Együd Máté nyert (48.77), aki harmadéves osztatlan nappalis hallgatóként győzött ebben a számban. Ráadásul másnap 800 méteren bronzérmes időt futott, 1:51.49-cel.

Kiváló TF es szereplés a fedett pályás atlétikai OB-n (Együd Máté)

Együd Máté átveszi az aranyérmet edzőjétől, Gyimes Zsolttól

Ferencz Anna szintén 800 méteren ért el szép eredményt, 4. lett ebben a számban (2:27.08). Meg kell még említenünk még Kelemen Bencét, aki 5. lett 1500 m-en (3:57.63) Barcsay Csanádot, aki rúdugrásban lett hatodik, és Bogár Lillát, aki távolugrásban ért el pontot érő 8. helyezést.

Gratulálunk a versenyzőknek és az őket felkészítő edzőinknek!