Menetelnek kézilabdacsapataink
2017. március 1.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Múlt hét kedden a TFSE férfi kézilabdacsapata - immár a visszavágón - ismételten legyőzte a Corvinus Egyetem gárdáját, ezúttal 42-29-re. Az első félidő közepéig még egészen szoros volt a mérkőzés, de szerencsére már a félidő végeredménye 13-17 volt a TF-es fiúknak.

Menetelnek az egyetemi bajnokságban kézilabda csapataink (férfiak)

A TE férfi MEFOB kézilabdacsapata (mester: Ökrös Csaba EHF – MKSZ mesteredző, a TE tanszékvezetője)

A második félidőben a gyors lerohanásokból szerzett gólokkal azonban nagyobb előnyre tett szert a TFSE, amely összességében igen magabiztos győzelmet aratott. A fiúk következő ellenfele az ELTE csapata lesz! (Időpont és helyszín még egyeztetés alatt, de hírt adunk róla!)

Kedden este (2017. február 28.) egy hónapzáró mérkőzésen a lányok szintén nagy gólarányú győzelmet értek el, 56-26-ra diadalmaskodtak a Corvinus női csapata ellen.

Menetelnek az egyetemi bajnokságban kézilabda csapataink (nők)

A TE női MEFOB kézilabda-csapata (mester: Ökrös Csaba EHF – MKSZ mesteredző, a TE tanszékvezetője)

Jövő héten kedden lesz a visszavágó, amely formalitásnak tűnik, de aki sok gólt akar látni jöjjön szurkolni. Tehát: BCE – TE (2017.03.07. kedd, 20:30 órás kezdés a Semmelweis sporttelepen a Zágrábi u. 14.-ben)