Bejutott a május 14-16. közötti MEFOB férfi kosárlabda négyes döntőbe a TFSE együttese, miután az Országos Egyetemi Bajnokság rájátszásának negyeddöntőjében, a második találkozón 82-76-ra legyőzte a KÖZGÁZ SC és DSK csapatát.

A TFSE 2016 után ismét kvalifikálta magát a négyes döntőbe, ahol az Egri, a Miskolci és a Debreceni Egyetemmel csatázhat a bajnoki címért. A TFSE honlapján található részletes beszámolót ide kattintva olvashatják.
fotó: TFSE
További oldalak