Mindent besöpörtek kosaras lányok!
2019. május 20.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Egy hét leforgása alatt három trófeával gazdagodott, vagy ha úgy tetszik, minden sorozat első helyét besöpörte a TFSE női kosárlabda-csapata.

Magyar Bianka vezetőedző együttese megnyerte az NB I/B küzdelmeit, néhány nappal később a kosárlabda MEFOB-on diadalmaskodott, a hétvégén pedig a Hepp-kupát hódította el: az MTK Kosárlabda Csarnokban megrendezett Final Four elődöntőjében 86–66-ra legyőzte a Tatabányát, majd pedig a döntőben 77–72-re az Ajka gárdáját. Ez a kupa különösen fontos egyetemünk számára, hiszen a névadója, Dr. Hepp Ferenc a TF tanára, majd igazgatója volt. Ez volt egyébként a kupa tizedik kiírása, s a mieink először nyerték meg.

Mindent besöpörtek kosaras lányok

Három versenysorozatban volt tehát érdekelve 2018–2019-ben a TFSE női együttese és három trófeát szerzett – akárhogy is nézzük, ez a teljesítmény és eredménysor az egyesület történetének aranyoldalaira kívánkozik!