Idén is megrendezésre kerül a Magyar Egyetemi-főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság, 2013. május 25-26-án, Budapesten, a TF pályán (a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban).
A verseny szervezője az SE-TSK (TF), a MEFS és a MASZ. A verseny célja, hogy eldöntse a "Magyarország 2012/2013. tanévi Egyetemi és Főiskolai Bajnoka" címeket, a hallgatók körében népszerűsítse a sportágat, elősegítse a további nemzetközi versenyekre történő kiválasztást.
A nevezés elektronikus úton történik, a
Kívánunk mindenkinek sikeres felkészülést és reméljük, hogy hangulatos és izgalmas versenynek nézünk elébe.