A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem (TF) MSc edzői szakán tanuló sportoló újabb remek eredményt ért el: Fanni ezúttal bronzéremmel a nyakában tért haza a hétvégén Kolozsváron megrendezett ritmikus gimnasztika Challenge-kupáról.

A MTK Budapest olimpikonja és a felnőtt kéziszer-válogatott is Kolozsváron szerepelt a ritmikus gimnasztikázók Challenge-világkupáján a hétvégén. Fanni – aki első magyar ritmikus gimnasztikázóként vett részt a júliusi Világjátékokon, amelyen két bronzérmet szerzett – ismét letette névjegyét.
125.700 pontot szerezve az egyéni összetett verseny hetedik helyén végzett, míg karika-, valamint a szalaggyakorlatával bejutott a szerdöntőbe. A fináléban előbbivel hatodik lett (30.550), utóbbival pedig a harmadik helyen zárt (30.200).
Gratulálunk!