MEFOB győzelem Szombathelyen
2014. november 26.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Hétfőn este Szombathelyen MEFOB győzelemmel folytatták a TF-es lányok többfrontos szereplésüket.

A 4 órás buszút után fáradtan, ébredezve indult az első 5 perc, s vezetett a Szombathely 9-8-ra. Innét kezdve nagyobb sebességre kapcsolt a TF, és a játékban is egyre inkább látszott a tudásbeli különbség. A félidőre kialakult biztos 26 pontos vezetés a hazaiak harci kedvét is csökkentette, így könnyedén lett 88-48 a végeredmény a TF javára. Gratulálunk a lányoknak, ismét remek játékot mutattak!

A csapatból mindenki sokat játszott és teljesítményével hozzájárult a győzelemhez. Pontdobók: Karlócai Julianna: 17p, 15lep Czivinger Lilla: 12p, Mányoki Judit: 17/12p, Bíró Dorottya: 2p, Balsay Anna: 10p, 8lep, Németh Alma: 6p, Sándorfi Réka: 2p, Miháczi Diána: 14p, 7lep, 5szl, Lakatos Dóra: 8p, 7lep.

A következő MEFOB meccs december 1-jén lesz 18:00-kor az E-teremben a tavalyi bajnok Közgáz ellen! Hajrá TF!