Örömmel tudatjuk, hogy két hallgatónk, Marton Orsolya (témavezetője: Dr. Radák Zsolt) és Görög Dóra (témavezetője: Dr. Ökrös Csaba) elnyerte a Semmelweis Egyetem Kiváló Diákköröse kitüntetést. Címkék: kitüntetés,oklevél,diákkör További oldalak HírekBüszkeségeinkHallgatói hírekTudományos hírekTDK hírekPályázati hírekTFSE hírekArchívumEseménynaptár Archívum 2025 2025 június (1 cikk)