Farkas Bálint a TFSE judo versenyzője, testnevelő tanár szakos hallgatónk a 2011. február 27-i varsói Világkupán ezüstérmet szerzett és ezzel nagy lépést tett a londoni olimpiai kvalifikáció felé. Címkék: judo,ezüstérem További oldalak HírekBüszkeségeinkHallgatói hírekTudományos hírekTDK hírekPályázati hírekTFSE hírekArchívumEseménynaptár Archívum 2025 2025 június (1 cikk)