Április 27-28. között első alkalommal került sor a szlovákiai Révkomáromban a futsal Selye Cup-ra, 8 egyetem csapatának részvételével. Hallgatóink is részt vettek a bajnokságon, végig kitűnő és gólgazdag mérkőzéseket játszva sikerült megszerezniük az I. helyet, a torna győzelmet.
Emellett a "Legjobb kapus" (Benedek Péter) és a "Gólkirály" (Komoróczi Bálint) címet is TF-es hallgatónk érdemelte ki.
A csapat tagjai:
- Benedek Péter (kapus)
- Bruckner András
- Csák Gergő
- Heilman Attila
- Hollauer Balázs
- Komoróczi Bálint
- Lindenmaier Zsolt
- Marlok Róbert
További oldalak