Idén 46. alkalommal adták át az "Élen a tanulásban, élen a sportban" fővárosi kitüntető címet. A díjazottak között a Testnevelési Egyetem két hallgatója is szerepelt: Fóris Norbert sportszervező szakos, és Uhlár Ádám osztatlan tanár szakos hallgató.
Eredményeikhez ezúton gratulálunk!
Az esemény részletesebb, mozgóképpel is illusztrált beszámolója a Budapest portálon tekinthető meg.
További oldalak