Májusban újra TF Napok
2025. április 3.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Hamarosan ismét átadhatjuk magunkat a TF Napok felejthetetlen hangulatának.

Május 8-án és 9-én a TF100-programsorozat keretében tartják az idén százéves TF egyik legnagyobb és legrégebbi eseményét, a TF Napokat. A kétnapos rendezvénynek a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem (TF) megújult kampusza ad otthont.

Május 8-én a Hintaterasszal és esti bulival indul az eseménysorozat, május 9-én pedig a TF Gamesre, a TF Napok sportnapjára várjuk a TF hallgatóit, oktatóit, kutatóit, munkatársait és minden sportolni vágyó érdeklődőt.

A TF Games nemcsak a sportolásról szól, hanem az egészséges életmódról, valamint arról, hogy összehozzuk a TF közösségét, illetve, hogy felejthetetlen élményeket nyújtsunk a résztvevőknek, hol másutt mint a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban.

Mindemellett május 9-én igazi programkavalkáddal, vetélkedőkkel, különböző sportprogramokkal és bemutatókkal, extrémviadalokkal, sörponggal, TF-kvízzel és kocsmasportokkal várunk benneteket.

Egyelőre legyen meglepetés, kik lesznek az esti fellépők, erről az esemény Facebook-oldalán fogunk hírt adni, úgyhogy érdemes figyelnetek az oldalt.

A részletes programról itt tájékozódhattok, míg napijegyet, kétnapos bérletet itt tudtok vásárolni.

Váltsatok jegyet a TF Napokra, hozzátok el barátotokat vagy ismerősötöket is, és tegyétek emlékezetessé május 8-át és 9-ét!

2025. Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
Minden jog fenntartva!