Részmunkaidős teremedző kollégát keres a V.30 Sportközpont

Szeretnél Budapest legújabb exkluzív fitness termében edzőként dolgozni?

A város szívében, az 5. kerületben épült 11 szintes létesítményben uszoda, termálvizes wellness, sportcsarnok, és rendezvényhelyszínek mellett egy egyedülálló felszereltséggel rendelkező indoor-outdoor fitneszközpont és

Magyarország első PRAMA terme került kialakításra. Ha szeretnél ebben a különleges környezetben egy profi csapat részeként igényes vendégkörrel dolgozni, várjuk a jelentkezésedet! https://www.v30sportkozpont.hu/train-go/

Fő feladatok:

-új vendégek megismertetése a Sportközpont szolgáltatásaival

-segítségnyújtás az edzésben

-okos köredzés rendszerünk vezetése

-a terem rendjének fenntartása

Elvárások:

- motivált, nyitott személyiség, szakmai igényesség

- edző végzettség

- folyamatban lévő sport szakirányú egyetemi tanulmány / végzettség

- sportos megjelenés, egészségtudatos életvitel

- legalább egy idegen nyelv ismerete

Előnyt jelent:

-fitness termi szakmai tapasztalat

-további szakirányú képesítések, kurzusok

Amit ajánlunk:

-fejlődési lehetőség, magas színvonalú szakmai támogatás

-modern eszközpark

-rugalmas beosztás, egyetem mellett is végezhető

-a Prama rendszerünk működésének betanítása után a későbbiekben csoportos óra tartási lehetőség.

-a komplexum egész területének díjtalan használata.

2024. Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
Minden jog fenntartva!