IV. PhD Szimpózium

IV. Sporttudományi PhD Szimpózium (plakát)

2019. április 15-16-án zajlott a IV. Sporttudományi PhD Szimpózium. A már hagyományos Testnevelési Egyetem Sporttudományok Doktori Iskolai PhD szimpózium célja, hogy lehetőséget biztosítson a hallgatók számára, hogy méltó keretek között bemutathassák kutatásaik eddigi eredményeit, megoszthassák felmerülő problémáikat. Az előadásokhoz kapcsolódó viták, értékelések sokat segíthetnek a további munkákban, irányt adhatnak további kutatásokhoz, és a pozitív értékelések tovább növelhetik az elhivatottságot. A konferencia természetesen újabb lehetőséget biztosít az előadói szerep gyakorlására, prezentációs technikák fejlesztésére is. Erre a tudományos ünnepre előadók mellett szeretettel és tisztelettel vártunk mindenkit, aki szeretné nyomon kísérni és segíteni a magyar sporttudomány fejlődését.

Az absztrakt leadásának határideje: 2019. március 15. 24:00

Az absztrakt kötelező formai elemei:

  • cím: Times New Roman, 16pt, félkövér, CAPS, balra zárt
  • szerzők neve (első szerző1, társszerzők2): Times New Roman, 14pt, balra zárt
  • 1 első szerző egyetem/munkahely, kar/tanszék, város: Times New Roman, 14pt, balra zárt, dőlt
  • 2 társszerzők egyetem/munkahely, kar/tanszék, város: Times New Roman, 14pt, balra zárt, dőlt
  • absztrakt: Times New Roman, 12pt, max. 300 szó

Absztrakt minta >>>
A fájlnév a szerző neve legyen, semmi más!

Az oral prezentáció 15 perc előadás + 5 perc vita.

Program

Részletes program és absztraktfüzet >>>

2019. április 15.

  • 8.00-10.00 Regisztráció
  • 9.00-9.15 Ünnepélyes megnyitó: Dr. Radák Zsolt, Dr. Sterbenz Tamás
  • 9.15-9.35 Kiváló PhD Oktató előadás: Dr. Tihanyi József
  • 9.35-10.35 Vendégelőadók:
    • 9.35 Dr. Higuchi Mitsuru
    • 9.55 Dr. Simon Shibli
    • 10.15 Dr. Suzuki Katsuhiko
  • 10.35-10.55 Kávészünet
  • 10.55-12.15 ÚNKP szekció, 1. konferencia szekció
    • ÚNKP szekció
      • 10.55-11.15 Almási Gábor
      • 11.15-11.35 Csurilla Gergely
      • 11.35-11.55 Szemes Ágnes
      • 11.55-12.15 Téglás Tímea
    • 1. konferencia szekció
      • 10.55-11.15 Csordás-Makszin Ágnes
      • 11.15-11.35 Csirkés Zsolt
      • 11.35-11.55 Szabó Péter
      • 11.55-12.15 Tánczos Zoltán
  • 12.15-13.00 Ebédszünet
  • 13.00-14.40 2-3. konferencia szekció
    • 2. konferencia szekció
      • 13.00-13.20 Abonyi Barbara
      • 13.20-13.40 Nagy Nikoletta
      • 13.40-14.00 Petró Béla
      • 14.00-14.20 Szemes Ágnes
      • 14.20-14.40 Tornóczky Gusztáv József
    • 3. konferencia szekció
      • 13.00-13.20 Fridvalszki Marcell
      • 13.20-13.40 Gombos Zoltán
      • 13.40-14.00 Hegedüs Ádám
      • 14.00-14.20 Langmár Gergely
      • 14.20-14.40 Laski Vivien
      • 14.40-15.00 Soldos Péter
  • 14.40-15.00 Kávészünet
  • 15.00-16.40 4-5. konferencia szekció
    • 4. konferencia szekció
      • 15.00-15.20 Almási Gábor
      • 15.20-15.40 Dvorák Márton
      • 15.40-16.00 Kovács Bálint
      • 16.00-16.20 Kovács Gergely
      • 16.20-16.40 Vadász Kitty
    • 5. konferencia szekció
      • 15.00-15.20 Boros Zoltán
      • 15.20-15.40 Csurilla Gergely
      • 15.40-16.00 Falatovics Ádám
      • 16.00-16.20 Garamvölgyi Bence
      • 16.20-16.40 Németh Petra
  • 17.00 Konferencia eredményhirdetés

2019. április 16.

  • 9.00-10.20 1. témabemutatás szekció
    • 9.00-9.20 Dékány Marcell
    • 9.20-9.40 Gál-Pottyondy Anna
    • 9.40-10.00 György Bernadett
    • 10.00-10.20 Horváth Anikó
  • 10.20-10.40 Kávészünet
  • 10.40-12.00 2. témabemutatás szekció
    • 10.40-11.00 Jókai Mátyás
    • 11.00-11.20 Kádár László
    • 11.20-11.40 Králik-Lenhart Krisztina
    • 11.40-12.00 Kovács Krisztina
  • 12.00-12.40 Ebédszünet
  • 12.40-14.00 3. témabemutatás szekció
    • 12.40-13.00 Kincses Gábor
    • 13.00-13.20 Marczinka Tamás
    • 13.20-13.40 Medvegy Zoltán
    • 13.40-14.00 Orbán-Sebestyén Hajnalka Katalin
  • 14.00-14.20 Kávészünet
  • 14.20-15.40 4. témabemutatás szekció
    • 14.20-14.40 Pataki Natália
    • 14.40-15.00 Schuth Gábor
    • 15.00-15.20 Világi Kristóf
    • 15.20-15.40 Zsarnóczky-Dulházi Fanni
  • 16.00 Zárás