MEFOB 2010 eredmények

Szép sikereket értek el az atléták!

Az UTE atlétika pályáján megtartott Egyetemi és Főiskolás Bajnokságon (Budapest - UTE pálya, 2010. május 22-23.) mind a férfi mind a női pontversenyben az élen végeztek az atlétáink. Legeredményesebb versenyzőnk, Éger Patrícia 2 bajnoki és három második helyezést gyűjtött össze!

Az Atlétika Tanszék nevében szívből gratulálunk neki és természetesen mindenkinek, aki bajnok és dobogós lett, vagy egyéni csúccsal egyéb helyezést ért el!

A Semmelweis Egyetem hallgatói által elért eredmények.

Férfiak

100 m férfi "A" döntő

  • 4. Bánhidi Bence 89 SE 10,71

200 m férfi "B" döntő

  • 3. Kámán Bálint 86 SE 23,30

400 m férfi

  • 1. Takács Dávid 86 SE 47,72
  • 8. Kámán Bálint 86 SE 50,06
  • 15. Lintner Szabolcs 84 SE 52,33
  • 17. Czár Krisztián 87 SE 52,87
  • 18. Holovics Ádám 91 SE 53,93

800 m férfi

  • 4. Gyüszi Dávid 90 SE 1:57,45
  • 5. Szladics Péter 89 SE 1:58,05
  • 6. Holovics Ádám 91 SE 2:04,02
  • 8. Szabó Milán 90 SE 2:05,09
  • 9. Kovács Bálint 90 SE 2:15,15

1500 m férfi 2 if. alapján

  • 2. Kállay Dániel 90 SE 3:52,64
  • 5. Szladics Péter 89 SE 4:09,55
  • 9. Gyüszi Dávid 90 SE 4:14,52
  • 10. Szabó Milán 90 SE 4:20,45
  • 14. Kovács Bálint 90 SE 4:46,21

5000 m férfi

  • 8. Pelsőczy Attila 83 SE 16:08,07

110 m gát (1,06) férfi döntő

  • 2. Juhász András SE 16,50

400 m gát (0,91) férfi 2 if. alapján

  • 2. Ecsedi Gerg_ 87 SE 53,34

4x100 m férfi

  • 1. SE 42,23 (Ecsedi Gergő, Bánhidi Bence, Árpás Valentin, Pintér Máté)

4x400 m férfi

  • 2. SE "A" 3:23,92 (Czár Krisztián, Pintér Máté 88, Gyüszi Dávid 90, Kámán Bálint 86)
  • 5. SE "B" 3:30,31 (Holovics Ádám, Szabó Milán Gábor, Nagy Dániel, Szladics Péter)
Magasugrás férfi
  • 1. Csicsely Dávid 88 SE 2,07
  • 5. Lehoczky Árpád 87 SE 1,95

Rúdugrás férfi

  • 3. Szörényi Tamás 87 SE 3,70

Távolugrás férfi

  • 3. Diós Bence 90 SE 6,54
  • 6. Kiss Dániel 90 SE 6,38
  • 7. Tömör Csaba 88 SE 6,18

Hármasugrás férfi

  • 1. Kiss Dániel 90 SE 14,83

Súlylökés (7,26 kg) férfi

  • 3. Seres András 89 SE 14,20

Diszkoszvetés (2 kg) férfi

  • 2. Mozsdényi Dávid 86 SE 52,90
  • 4. Seres András 89 SE 51,80
  • 6. Varga Domonkos 89 SE 40,76
  • 12. Valah Tibor 86 SE 29,86

Tízpróba

  • 1. Kovács Norbert  SE 7142p.
  • 3. Schneiker Ádám SE 6133p.
  • 4. Mihályi Krisztián SE 6076p.
  • 5. Kun-Szabó Balázs SE 5821p.

Nők

Rúdugrás

  • 2. Balogh Katalin 86 SE 3,50
  • 3. Lohn Angéla 89 SE 3,40
100 m "A" döntő

  • 4. Breier Anna SE 88 12,38

100 m "B" döntő

  • 3. Kiss Gabriella 90 SE 12,87

5000m

  • 10. Horváth Mónika 21:38,82
100 m gát döntő
  • 1. Éger Patrícia 87 SE 14,58

400 m gát

  • 2. Király Eszter 90 SE 66,86
  • 4. Leskü Enikő 89 SE 68,97

4x100 m

  • 2. SE "A" 50,16 (Kiss Gabriella 90, Lohn Angéla 89, Éger Patrícia 87, Volák Adrienn 87)
  • 4. SE "B" 52,18 (Siroki Petra 86, Balogh Katalin 86, Marton Eszter 87, Király Eszter 90)
4x400 m
  • 2. SE 4:11,75 (Jávorfi Ágnes 86, Király Eszter 90, Éger Patrícia 87, Leskü Enikő)

Magasugrás

  • 2. Magyar Tímea 83 SE 1,72.
  • 3. Balogh Katalin 86 SE 1,66
  • 4. Püski Márta 88 SE 1,63

Rúdugrás

  • 2. Balogh Katalin 86 SE 3,50
  • 3. Lohn Angéla 89 SE 3,40
  • 4. Hubacsek Dóra 88 SE 3,30
  • 6. Volák Adrienn 87 SE 2,90
  • 7. Paksi Judit 90 SE 2,60

Távolugrás

  • 2. Éger Patricia 87 SE 5,89 +2,0
  • 4. Marton Eszter 87 SE 5,54 +1,0
  • 5. Volák Adrienn 87 SE 5,45 +1,9
  • 10. Marton Orsolya 86 SE 5,02 +2,8

Hármasugrás

  • 1. Éger Patrícia 87 SE 12,54 +0,7
  • 4. Marton Eszter 87 SE 11,93 +1,4

Súlylökés

  • 3. Ormay Anikó 91 SE 11,99
  • 4. Jávorfi Ágnes 86 SE 11,37

Diszkoszvetés

  • 2. Ormay Anikó 91 SE 40,24
  • 6. Paksi Judit 90 SE 28,71
  • 10. Czúcz Andrea 89 SE 26,91
  • 11. Kramarics Hedvig 88 SE 25,60

Kalapácsvetés

  • 4. Gál Éva SE 43,75

Gerelyhajítás

  • 1. Nagy Xénia 86 SE 52,90
  • 4. Ormay Anikó 91 SE 43.59
  • 8. Jávorfi Ágnes 86 SE 35,65
  • 9. Szeberényi Blanka 89 SE 30,82

ARCHÍVUM