18 érmet szerzett a TFSE úszószakosztálya

TFSE csapata 18 érmet szerzett a rangos nemzetközi korosztályos versenyen, ahol a három nap alatt átlagosan 1200 résztvevő mérte össze erejét. Gratulálunk a versenyzőknek és edzőiknek (Egressy János, Szájer Péter) a nagyszerű teljesítményekhez!

100 p:

  1. Eszter Szabo-Feltothy 2002 HUN TFSE Budapest - 01:28,80
  2. Anastasia Herbst 2002 GER SC Plauen - 01:33,15
  3. Hannah Küchler 2002 GER Potsdamer SV - 01:33,83

50 h:

  1. Eszter Szabo-Feltothy 2002 HUN TFSE Budapest - 00:37,72
  2. Celina Kühne 2002 GER Ratzeburger SV von 1862 - 00:38,24
  3. Anastasia Herbst 2002 GER SC Plauen - 00:38,56
50 p:
  1. Eszter Szabo-Feltothy 2002 HUN TFSE Budapest - 00:37,69
  2. Hannah Küchler 2002 GER Potsdamer SV - 00:38,40
  3. Anastasia Herbst 2002 GER SC Plauen - 00:38,51
100 h:
  1. Eszter Szabo-Feltothy 2002 HUN TFSE Budapest - 01:21,51
  2. Anastasia Herbst 2002 GER SC Plauen - 01:25,30
  3. Hannah Küchler 2002 GER Potsdamer SV  - 01:27,12
200 v:
  1. Lilli Hartmann 2000 GER Maxi Swim-Team Hamm - 02:40,37
  2. Eszter Laban 2001 HUN TFSE Budapest - 02:42,98
  3. Giulia Röttger 2000 GER SG Schwimmen Münster - 02:46,07
200 m:
  1. Greta Tancsa 2000 HUN Dombovar Swimming Club - 02:57,23
  2. Eszter Laban 2001 HUN TFSE Budapest - 02:57,85
  3. Orsolya Bankövi 2000 HUN TFSE Budapest - 02:59,83

100 p:

  1. Julia Zsembery 2000 HUN TFSE Budapest - 01:13,06
  2. Orsolya Bankövi 2000 HUN TFSE Budapest - 01:13,36
  3. Lilli Hartmann 2000 GER Maxi Swim-Team Hamm - 01:14,25
  4. Eszter Laban 2001 HUN TFSE Budapest - 01:17,75
50 m:
  1. Emma Mohn 2000 GER SC Poseidon Berlin - 00:35,90
  2. Lilli Hartmann 2000 GER Maxi Swim-Team Hamm - 00:36,80
  3. Merle Wacker 2000 GER Berliner TSC - 00:37,66
  4. Marta Asciukiewicz 2000 POL Kolobrzeg EST - 00:38,31
  5. Georgia Pavlopoulou 2000 GRE Posidonas Ilision - 00:38,64
  6. Eszter Laban 2001 HUN TFSE Budapest - 00:39,14
TFSE Úszás (ISM 2012, Berlin)

400 g:

  1. Orsolya Bankövi 2000 HUN TFSE Budapest - 04:56,75
  2. Dora Reizinger 2000 HUN Dombovar Swimming Club - 04:58,93
  3. Charlotte Bohner 2000 GER Berliner TSC - 04:59,71
200 h:
  1. Dora Reizinger 2000 HUN Dombovar Swimming Club - 02:38,23
  2. Orsolya Bankövi 2000 HUN TFSE Budapest - 02:41,24
  3. Valeriya Egorova 2001 RUS Junost Kaliningrad - 02:43,44
TFSE Úszás (ISM 2012, Berlin)

100 g:

  1. Lilli Hartmann 2000 GER Maxi Swim-Team Hamm - 01:05,50
  2. Dora Reizinger 2000 HUN Dombovar Swimming Club - 01:05,62
  3. Orsolya Bankövi 2000 HUN TFSE Budapest - 01:06,05
50 p:
  1. Charlotte Bohner 2000 GER Berliner TSC - 00:31,88
  2. Lilli Hartmann 2000 GER Maxi Swim-Team Hamm - 00:32,09
  3. Hanna Rosvall 2000 SWE Ängelholms Simsällskap - 00:32,12
  4. Julia Zsembery 2000 HUN TFSE Budapest - 00:32,83
50 h:
  1. Valeriya Egorova 2001 RUS Junost Kaliningrad - 00:33,47
  2. Merle Wacker 2000 GER Berliner TSC - 00:33,95
  3. Julia Zsembery 2000 HUN TFSE Budapest - 00:34,76
TFSE Úszás (ISM 2012, Berlin)

200 h:

  1. Adel Farkas 1998 HUN TFSE Budapest - 02:24,62
  2. Carmen Franiczek 1998 GER DSV Jugendteam - 02:28,75
  3. Josephine Tesch 1999 GER SC Eintracht Berlin - 02:32,81
  4. Jennifer Woeller 1998 GER SwC Berlin - 02:33,60
  5. Natalie Kosiander 1998 NOR SSK Skjetten Svomming - 02:33,84
  6. Anita Botka 1999 HUN TFSE Budapest - 02:34,65

400 v:

  1. Sara Bacher 1998 GER DSV Jugendteam - 05:05,83
  2. Adel Farkas 1998 HUN TFSE Budapest - 05:05,98
  3. Antonia Haupt 1998 GER SG Berliner Wasserratten - 05:06,79
TFSE Úszás (ISM 2012, Berlin)

1500 g:

  1. Lena Stiefvatter 1993 GER SG Neukölln - 17:06,20
  2. Barbara Wasilewska 1994 POL LKS Omega Kleszczow - 17:07,84
  3. 3. Adel Farkas 1998 HUN TFSE Budapest - 17:40,33

100 h:

  1. Anna Egorova 1998 RUS Junost Kaliningrad - 01:08,12
  2. Adel Farkas 1998 HUN TFSE Budapest - 01:09,84
  3. Boglarka Felkai 1999 HUN FTC Ferencvarosi Torna Club - 01:10,16
200 p:
  1. Antonia Haupt 1998 GER SG Berliner Wasserratten - 02:24,46
  2. Adel Farkas 1998 HUN TFSE Budapest - 02:26,86
  3. Boglarka Felkai 1999 HUN FTC Ferencvarosi Torna Club - 02:26,90

ARCHÍVUM