Tollaslabda: MEFOB-győztes lett a TF-en tanuló Körösi Ágnes
2024. május 10.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Két TF-es versenyző állhatott dobogóra a Cegléden megrendezett tollaslabda MEFOB-on.

Április végén a ceglédi Living Sport Tollaslabda Csarnok adott otthont a tollaslabda MEFOB-nak, amelyen 14 egyetem 74 hallgatója indult összesen 11 versenyszámban.

Természetesen a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem is képviseltette magát, mi több, két TF-es hallgató dobogóra is állhatott.

A sportág szabályait követve műanyag-, illetve toll-labda kategóriában rendezték meg a viadalt, s utóbbiban női egyéniben a TF-en tanuló Körösi Ágnes diadalmaskodott. Az ő első helye mellett egy holtversenyes harmadikkal is gazdagodott a TF a műanyaglabdások kategóriájában induló Kovács Kristóf révén. Ágnes és Kristóf teljesítményéhez és eredményéhez ezúton is gratulálunk!

A krónikához tartozik még, hogy a csapatversenyt idén a Pécsi Tudományegyetem nyerte meg, megelőzve az SZTE és a BME1 gárdáját.